T: 29455304

Par sīkdatņu politiku

Šajā Sīkdatņu politikā ir paskaidrots, kas ir sīkfaili un kā mēs tos lietojam, kādus sīkfailu veidus izmantojam, t.i., informāciju, ko apkopojam, izmantojot sīkfailus, un kā šī informācija tiek izmantota, un kā kontrolēt sīkfailu preferences. Papildinformāciju par to, kā mēs izmantojam, uzglabājam un glabājam jūsu personas datus drošībā, skatiet mūsu Privātuma politikā. Jūs jebkurā laikā varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu Sīkdatņu deklarācijai mūsu vietnēLearn more about who we are, how you can contact us, and how we process personal data in our Privacy Policy.Your consent applies to the following domains: amklubs.lv

Kas ir sīkfaili ?

Sīkfaili ir faili, ko izveido jūsu apmeklētās vietnes. Tie atvieglo darbu tiešsaistē, saglabājot pārlūkošanas informāciju. Vietnes izmanto sīkfailus, lai nodrošinātu ilgstošu pierakstīšanos, saglabātu jūsu preferences un piedāvātu atrašanās vietai atbilstošu saturu.

Kāda veida sīkdatnes tiek izmantotas ?

Statistikas: šīs sīkdatnes saglabā informāciju, piemēram, vietnes apmeklētāju skaitu, unikālo apmeklētāju skaitu, kuras vietnes lapas ir apmeklētas, apmeklējuma avotu utt. Šie dati palīdz mums saprast un analizēt, cik labi vietne darbojas. un kur tas ir jāuzlabo. Funkcionālās: Tie ir sīkfaili, kas palīdz nodrošināt noteiktas nebūtiskas funkcijas mūsu vietnē. Šīs funkcijas ietver satura, piemēram, videoklipu, iegulšanu vai vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās.